XVII Interdyscyplinarne Forum

Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu

Toruń | 1 - 2 czerwca 2023 r. | Udar mózgu - terapie

 

Informacje praktyczne dla uczestników przed przyjazdem

 

Miejsce obrad

Mercure Toruń Centrum
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/3
87-100 Toruń

 

Komunikacja i parkingi

Mercure Toruń Centrum położony jest w centrum Torunia, kilka minut spacerem od Starego Miasta. Hotel posiada własny płatny parking o ograniczonej liczbie miejsc, przeznaczonych głównie dla samochodów gości, którzy mieszkają na miejscu, dlatego uczestnikom i wystawcom nocującym poza hotelem sugerujemy pozostawienie auta w miejscu noclegu.

Najbliższy ogólnodostępny duży parking znajduje się pod Centrum Sztuki Współczesnej (Wały Generała Władysława Sikorskiego 13, 87-100 Toruń). Wokół hotelu Mercure znajduje się miejska strefa parkowania – opłaty w parkomatach.

Organizatorzy nie zapewniają transportu pomiędzy innymi hotelami i pensjonatami a miejscem obrad. Informacje na temat taksówek powinny posiadać recepcje hoteli i pensjonatów.

 

Zaświadczenia i punkty edukacyjne

Uczestnicy forum otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział i otrzymanie punktów edukacyjnych. Zaświadczenia będą rozsyłane pocztą elektroniczną.

 

Informacje dla prelegentów

Sala obrad wyposażona jest w projektor multimedialny oraz laptopy z programem PowerPoint. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w sali obrad najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja.

W przypadku prezentacji zawierających filmy, animacje itp. sugerujemy sprawdzenie poprawności działania prezentacji przed rozpoczęciem sesji lub użycie własnego laptopa (po uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad).

Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.


Posiłki

Kawa i herbata oraz słodki poczęstunek będą dostępne przez cały czas trwania forum na terenie wystawy firm, obok sali obrad.

Obiad i kolacja w czwartek 1 czerwca 2023 serwowane będą w restauracji hotelowej na parterze.

Na zakończenie forum dla osób wyjeżdżających przygotowany zostanie ciepły posiłek w pobliżu sali obrad.

 

Zakwaterowanie

Doba hotelowa w Mercure Toruń Centrum zaczyna się o godz. 15.00 i kończy się o godz. 11.00. Za dłuższe pozostanie w pokoju oraz korzystanie z płatnych usług (telefon, płatna TV, mini bar itp.) hotel ma prawo naliczyć dodatkowe opłaty, które gość hotelowy powinien opłacić osobiście w recepcji hotelowej.

 

Wystawa firm

Stoiska wystawowe są prezentowane przez cały czas trwania forum w sali wystawienniczej, obok sali obrad, oraz w holach na parterze i I piętrze.


Spis wystawców (kolejność alfabetyczna):

Angels Initiative

Astra Zeneca

Biofarm

Ever Pharma

Ipsen

KNK

Kosmed

Medtronic

Merz

Pfizer

Polpharma

Stryker

 

Wydarzenia towarzyszące

W piątek, 2 czerwca 2023 po zakończeniu forum odbędą się warsztaty Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego pod patronatem firmy Kosmed, a następnie walne zebranie Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników forum.